İnsan Kaynakları

SOLAKOĞLU İNŞAAT olarak, Türkiye ve Dünya inşaat sanayindeki konumumuzu, sahip olduğumuz nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimi ve motivasyonu ile sürdürebileceğimize inanıyoruz.
 .
Bu inançla, öncelikle insana yatırım yapıyor, kurumsal değerlerimizi destekleyecek uygulamalara ve insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere odaklanıyoruz. İşe alımdan başlayarak, bütün çalışanlarımıza bu anlayışı yansıtıyoruz.
 .
Çalışanlarımızda; kendini adamışlık, kaliteye odaklılık, müşteri memnuniyetine önem vermek, liderlik, şeffaflık, alçak gönüllülük, verimlilik ve güvenilirlik gibi özellikleri her zaman ön planda tutuyoruz.
.
İş Sağlığı ve iŞ Güvenliği Politikamız
SOLAKOĞLU İNŞAAT; merkez, şantiye ve işletmelerindeki tüm çalışanlarını en önemli değer kabul ederek, onlara uygun sağlıklı ve güvenli iş ortamı sağlamayı, aldığı önlemlerle iş kazası ve iş hastalıklarıı bertaraf etmeyi amaç edinmiştir.
.
Bu amaç doğrultusunda ;
Tüm çalışanların; İş Sağlığı ve iŞ Güvenliği  Yönetim Sisteminin gerektirdiği uygun ekipman/techizatı kullanarak, ilgili prosedür ve talimatlara göre sorumluluklarının bilincinde ve çevreye zarar vermeyecek şekilde faaliyetlerini yürütmelerini sağlarız.