Hakkımızda

    Kurumsallaşmış yapısı ile, çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle yurt içi mütahitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak SOLAKOĞLU’nun vazgeçilmez iş prensibidir.

    Yurt içi mütahitlik hizmetleri alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda; değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek kaliteli hizmet sunmak amacı ile tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmek kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmaktır.

    1997 Yılından bu yana içinde bulunduğumuz inşaat sektöründe, küreselleşme ile birlikte kurumsallaşma  ihtiyacı hissedilmişdir ve o ana kadarki tecrübeler ışığında 1999 yılında SOLAKOĞLU İNŞ. LTD. ŞTİ. kurulmuştur.

    SOLAKOĞLU İNŞAAT 1999 yılından bu yana sektöründe önemli bir yer edinmiş ve tamamen kendi öz kaynaklarıyla gittikce büyüyerek sağlam ,güvenilir ve sektöründe referans olarak gösterilen güçlü bir firma haline gelmiştir.

    Tüm projelerini Türkiye koşullarına göre inanılması ve düşünülmesi çok zor kısa sürelerde teslim etmektedir.